Shannen Doherty wciąż walczy z agresywną odmianą raka piersi. Aktorka znana z serialu Beverly Hills. 90210 na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich osób. W walce z chorobą nowotworową wspierają ją przede wszystkim mama oraz mąż Kurt Iswarienko.

 Aktorka aktualnie jest w trakcie chemioterapii. By zaoszczędzić sobie nieprzyjemnego widoku wypadających włosów, gwiazda postanowiła zawczasu zgolić włosy. Na swoim Instagramie Shannen zamieściła wzruszające fotografie, na których upubliczniła ścięcie włosów.

Zobacz: Shannen Doherty aktorka Beverly Hills walczy z rakiem. Poruszające zdjęcia gwiazdy

Shannen Doherty mimo choroby nie traci jednak poczucia humoru i hartu ducha. Aktorkę w trudnych chwilach wspiera mama i mąż, Kurt Iswarienko. To dzięki nim gwiazda wciąż walczy i ma nadzieję, że wygra walkę z chorobą. Jedno ze zdjęć jest wyjątkowo wzruszające.

Zobacz: Shannen Doherty smutne wieści dla fanów aktorki. Operacja nie dała pożądanych rezultatów. Są przerzuty

Shannen Doherty ma na głowie różową perukę, a obok niej siedzi wpatrzony w nią ukochany mąż. Najbardziej poruszył fanów podpis fotografii.

Kocha mnie zarówno w różowych włosach, jak i bez. Jestem szczęściarą, że mam takie wsparcie w moim mężu, który z każdą sekundą kocha mnie jeszcze bardziej. Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Rak nie jest czymś przyjemnym, ale może wydobyć ze związku to co najlepsze lub to, co najgorsze. Na szczęście nasze małżeństwo uczynił silniejszym – napisała Doherty.

Pod zdjęciem szybko zaroiło się od komentarzy pełnych wsparcia nie tylko od fanów, ale i od ludzi, którzy sami walczą z rakiem. Trzymamy kciuki za powrót aktorki do zdrowia.