Koronawirus w rodzinie Osbourne'ów. Na COVID-19 zachorowała wnuczka Sharon i Ozzy'ego. Z powodu choroby trzyletniej Millie słynna menedżerka muzyczna i osobowość telewizyjna trafiła na kwarantannę. 67-latka nie mogła się przez to pojawić na planie nowego sezonu popularnego w amerykańskiej telewizji talk show "The Talk". Gwiazda wyjaśniła powód swojej nieobecności we wtorek 22 września za pośrednictwem Instagrama.

- Tak bardzo na to czekałam - ubolewa Sharon Osbourne na nagraniu zamieszczonym na swoim oficjalnym profilu.

3-letnia córka Jacka Osbourne'a ma koronawirusa

Żona sławnego muzyka, którego większość fanów poznała za sprawą jego wieloletniej działalności w legendarnym zespole heavymetalowym Black Sabbath, podzieliła się także informacjami na temat stanu zdrowia wnuczki i pozostałych członków rodziny.

- Na szczęście wnuczka ma się dobrze. Jej rodzice i siostry nie mają koronawirusa, ja też nie. Musiała zarazić się od kogoś, kto pracuje dla mojego syna Jacka - oznajmiła.

Sharon wykorzystała okazję, aby przypomnieć wszystkim, że małe dzieci także są narażone na zakażenie koronawirusem. Przemilczała jednak w swojej wypowiedzi temat wyniku testu 71-letniego męża Ozzy'ego.

ZOBACZ TEŻ: Viola Kołakowska krytykuje Beatę Tadlę za chwalenie się wynikiem testu na COVID-19. Jest odpowiedź dziennikarki