Sharon Stone to jedna z największych hollywoodzkich gwiazd, nazywana dziś ikoną seksapilu. Karierę w show-biznesie zaczynała jako modelka, ale wszelkie pieniądze za kontrakty inwestowała w kursy aktorskie. Opłacało się. Jej kariera rozwijała się powoli, jednak dzięki roli w Nagim Instynkcie została doceniona przez krytyków i okrzyknięta sex-symbolem.

Sharon Stone do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Nic dziwnego, bo takiej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna kobieta. Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca urodą i seksapilem.

58- letnia gwiazda nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. W ubiegłym roku aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego wydania magazynu Harper’s Bazaar.Stone pozowała wówczas tylko w eleganckiej biżuterii.

Zobacz: 57-LETNIA SHARON STONE W nagiej sesji zdjęciowej! [FOTO]

Aktorka wie, jak zwrócić na swoją osobę uwagę fanów. Gwiazda dodała na Instagrama zdjęcie w bikini, którym tylko potwierdza, że tytuł kobiety sex-symbolu wciąż należy do niej. Sharon Stone pokazała, że nie wstydzi się swojego ciała.  Fani nie mogą wyjść z podziwu! 58-letnia aktorka wygląda jak nastolatka! 

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się Sharon Stone. Wygląda na swój wiek? 

 

Przeczytaj także: SHARON STONE W projekcie polskiej designerki!