W książce "The Beauty of Living Twice", która właśnie ukazała się na amerykańskim rynku wydawniczym, Sharon Stone ujawnia wiele szokujących historii ze swojej przeszłości. Jak się okazuje, 63-letnia aktorka ma za sobą wiele traumatycznych wydarzeń. Jednym z tych szczególnie poruszających jest dokonanie aborcji w wieku 18 lat. 

Sharone Stone dokonała aborcji

Dzieciństwa i okresu dojrzewania Sharon Stone nigdy nie wspominała dobrze. Powszechnie wiadomo było, że zanim wybitna dziś aktorka przeniosła się do Los Angeles, wychowywała się w biednej rodzinie w Pensylwanii. Po latach gwiazda ujawniła nawet, że wraz z młodszą siostrą Kelly była molestowana przez dziadka, na domiar złego - za pozwoleniem babci. Tak bolesnych chwil nie da się wymazać z pamięci.

"The Beauty of Living Twice" - książka Sharon Stone, która właśnie debiutuje na rynku wydawniczym, ujawnia kolejne, traumatyczne przeżycia z młodości gwiazdy. 

Aktorka ujawniła w niej, że ​​po tym jak zaszła w ciążę ze swoim pierwszym poważnym chłopakiem, zdecydowała się na aborcję.

Gwiazda wyznała, że doszło do tego przez zupełny brak edukacji seksualnej. 18-letnia Sharon została przewieziona przez swojego ówczesnego chłopaka do Ohio, ponieważ była za młoda, by poddać się zabiegowi w rodzinnym stanie Pensylwania.

Siedziałam w swoim pokoju i krwawiłam przez wiele dni, ponieważ za bardzo się bałam komukolwiek o tym powiedzieć. Kiedy w końcu wyszłam, zanim poszłam prosto do szkoły, spaliłam zakrwawione prześcieradła i ubranie - napisała w "The Beauty of Living Twice"

ZOBACZ TAKŻE: Miley Cyrus, Zara Larsson i inne zagraniczne gwiazdy reagują na zakaz aborcji w Polsce

Rzetelnych informacji na temat edukacji seksualnej udziela Grupa Ponton: ponton.org.pl/