Nowa piosenka Shawna Mendesa i Camilii Cabello już jest dostępna! Dzisiaj, dokładnie o północy, bez większych zapowiedzi wokaliści zaprezentowali swój nowy utwór o nazwie "Señorita". Dotąd udało im się stworzyć jeden wspólny hit "I Know What You Did Last Summer", który ujrzał światło dzienne w 2015 roku. Od kilku dni para wokalistów, dodawała na swoich oficjalnych kontach w mediach społecznościowych teasery zapowiadające ich nowy singiel oraz krótkie urywki z teledysku, który miał premierę dzisiaj na platformie Youtube. Wideoklip został nakręcony w Los Angeles i wyreżyserowany przez Dave'a Meyersa, który współpracował z m.in. Taylor Swift, Arianą Grande, Rihanną czy Imagine Dragons. 

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita

W klipie do piosenki "Señorita", Shawn gra w nim jeżdżącego na motocyklu muzyka zauroczonego kelnerką z baru mlecznego, którą jest Camila. Muzycy udostępnili na swoich profilach na Instagramie, plakat promujący teledysk:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello) Cze 20, 2019 o 11:02 PDT

Obejrzyjcie nowy wideoklip artystów do singla "Señorita" w najlepszej jakości już teraz na oficjalnym koncie Mendesa na Youtubie lub poniżej. Wspólne zdjęcia Shawna Mendesa i Camilii Cabello znajdziecie z kolei w naszej GALERII >>