Fani Shawna Mendesa doczekali się. Premiera czwartego studyjnego albumu Kanadyjczyka pt. "Wonder" już w piątek, 4 grudnia. W ramach odliczania do jednej z najważniejszych popowych premier tego roku 22-latek udostępnił ostatnio na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zakulisowy filmik z sesji nagraniowej. Zdradził w nim, który z utworów z jego najnowszego krążka powstał najwcześniej.

- "Teach Me How To Love" to pierwszy kawałek, do którego podeszliśmy z Tom i Natem w studio… Jest jednym z moich ulubionych na płycie - wyznał Shawn.

Shawn Mendes - koncert Wonder: The Experience

Shawn Mendes świętuje premierę swojej najnowszej płyty w wyjątkowy sposób. Zaplanowany na 6 grudnia koncert o nazwie "Wonder: The Experience", to jego ostatni występ w tym roku. Wydarzenie jest bezpłatne, ale fani mogą też opcjonalnie zakupić bilety. Wart dodać, że część zysków ze sprzedaży zasili konto The Shawn Mendes Foundation, czyli założonej przez niego w ubiegłym roku fundacji aktywizującej młodych ludzi.

W trakcie koncertu Wonder: The Experience fani będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo utwory z czwartej, najnowszej płyty piosenkarza. Transmisja koncertu odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek (początek o północy polskiego czasu).

Album "Wonder" to następca wydanej w maju 2018 roku trzeciej studyjnej płyty artysty, zatytułowanej po prostu "Shawn Mendes". Najnowsze wydawnictwo Kanadyjczyka promują single "Wonder" i "Monster", czyli duet z Justinem Bieberem. Teledysk do tego utworu w  ciągu zaledwie jednego tygodnia od premiery obejrzano na YouTube już niemal 50 milionów razy.

Przypomnijmy, że 23 listopada w serwisie Netflix pojawił się film dokumentalny o Shawnie "In Wonder". Obraz w reżyserii Granta Singera (odpowiedzialnego m.in. za teledyski dla The Weeknd, Lorde i Sama Smitha), który był prezentowany w ramach wydarzenia specjalnego na festiwalu filmowym w Toronto, to wgląd w ostatnie kilka lat życia idola nastolatków, w tym w jego szeroko omawiany w mediach związek z piosenkarką Camilą Cabello.

ZOBACZ TEŻ: Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali "Senorita" na MTV VMA 2019. Było gorąco! [WIDEO]