Shay Mitchell urodziła. 32-letnia kanadyjska aktorka, która popularność zdobyła dzięki roli Emily Fields w serialu "Pretty Little Liars" (ang. Słodkie kłamstewka), po raz pierwszy została mamą. Poinformowała o tym na Instagramie, publikując zdjęcie rączki dziecka z podpisem: "Nigdy Cię nie puszczę". Aktorka i jej partner, Matte Babel, zostali rodzicami dziewczynki. Płeć dziecka ogłosili w bardzo nietypowy sposób - nagrali wideo na Youtube, w którym podczas walki Power Rangers, wygrywa wojownik w różowym kostiumie, co miało oznaczać, że para spodziewa się córeczki.

Shay Mitchell urodziła! 

Ojcem dziecka Shay Mitchell jest jej partner, Matte Babel, z którym gwiazda spotyka się od stycznia 2017 roku. Zanim aktorka ogłosiła swoją ciążę, trzymała związek z dala od mediów społecznościowych i nie komentowała go publicznie. Dopiero wraz ze zbliżającym się porodem, partner gwiazdy coraz częściej zaczął pojawiać się w jej filmach na Youtubie. Matte Babel ma 39 lat, pochodzi z Kanady i jest prezenterem telewizyjnym. Występuje w roli reportera Entertainment Tonight Canada oraz prowadzi talent-show Canada Sings. Regularnie pojawia się w rankingach najseksowniejszych Kanadyjczyków. 

Para nie ukrywa, że jest wniebowzięta z powodu narodzin córeczki - w 2018 roku Shay Mitchell musiała zmierzyć się z poronieniem, które wystąpiło u niej w 14. tygodniu ciąży.

„Oczywiście, jestem bardzo szczęśliwa, ale wciąż czuję tę ciążę, którą straciłam. Jest to bardzo trudne, ponieważ jako kobieta czujesz się załamana, a to nie jest miłe uczucie" - mówiła w jednym ze swoich filmów.

Serdecznie gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Never letting go...

Post udostępniony przez Shay Mitchell (@shaymitchell)