Shiloh Jolie-Pitt jest najstarszą z biologicznych dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. Shiloh urodziła się w Namibii w maju 2006 roku. Córka Angeliny i Brada ma 11 lat i nie czuje się dziewczynką. Zachowuje się i ubiera jak jej bracia, a przede wszystkim wewnętrznie czuje się również chłopcem. Angelina i Brad wielokrotnie powtarzali, że nigdy nie staną dzieciom na drodze do szczęścia. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, sugerujące, że Shiloh Jolie-Pitt przejdzie operację zmiany płci, a dziś już wiadomo jakie imię męskie dla siebie wybrała! Jak będzie nazywała się córka Jolie i Pitta?

Shiloh Jolie-Pitt wybrała dla siebie męskie imię! Jakie?

Shiloh Jolie-Pitt ma dziś 11 lat, a od 9 identyfikuje się z płcią męską. Angelina Jolie od dawna podkreślała w wywiadach, że nie zamierza zabraniać swoim dzieciom być tym, kim chcą. To tyczy się również procesu zmiany płci jej biologicznej córki. Zachodnie media donoszą, że Shiloh zaczęła niedawno terapię hormonalną i każe swoim bliskim zwracać się do siebie męskim imieniem. Jakim?

Shiloh Jolie-Pitt nie czuje się dobrze w ciele, w którym się urodziła. Jeśli wierzyć amerykańskiej prasie, córka Jolie i Pitta każe do siebie mówić... John, a na swoje prawdziwe imię w ogóle nie reaguje. Myślicie, że dziewczynka w przyszłości rzeczywiście zmieni płeć? Przypomnijmy, że ostatnia głośna tego typu sprawa dotyczyła Bruce'a Jennera (ojca Kylie i Kendall Jenner), który dziś już przedstawia się jako Caitlyn Jenner.

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ ma romans z Bradem Pittem? Co na to The Weeknd...?