Shiloh Jolie-Pitt urodziła się 27 maja 2006 roku w Namibii. Przypomnijmy, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przyszła na świat w Afryce, ponieważ para chciała w tamtym gorącym okresie schronić się przed wścibskimi paparazzi. Sławni aktorzy pokazali światu swoje pierwsze biologiczne dziecko na własnych warunkach. Prawa do pierwszych zdjęć Shiloh Jolie-Pitt sprzedano za rekordową w tamtym czasie kwotę: 4,1 mln dolarów w USA i 3,5 mln dolarów w Wielkiej Brytanii. Sławni rodzice przekazali całą kwotę na konto Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF). Od tamtego pamiętnego wydarzenia minęło już 13 lat, a Brad i Angelina właśnie finalizują sprawę rozwodową.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta czuje się chłopcem?

Shiloh Jolie-Pitt wzbudza zdecydowanie największe zainteresowanie fanów i mediów spośród wszystkich dzieci Angeliny i Brada. Od kiedy tylko bowiem dziewczynka była na tyle duża, by decydować o swoim wyglądzie, zaczęła nosić chłopięce ubrania i krótkie fryzury, a nawet zaczęła prosić, aby bliscy zwracali się do niej męskim imieniem John. Od lat sporo mówi się więc o Shiloh w kontekście jej tożsamości płciowej.

Brad i Angelina zawsze spełniali życzenia Shiloh odnośnie wyglądu i ograniczyli do minimum publiczne wypowiedzi na temat wyborów swojego dziecka.

- Lubi ubierać się jak chłopiec. Chce być chłopcem. Musieliśmy więc obciąć jej włosy. Lubi nosić wszystko, co chłopięce. Myśli, że jest jednym z braci - tłumaczyła Angelina już prawie 10 lat temu. Przypomnijmy, że Shiloh ma trzech braci: Knoxa, Paxa i Maddoxa.

Jak donoszą amerykańskie media, aktorzy podobno do tej pory nie przestali mówić do Shiloh w formie żeńskiej. Zwrócili się jednak po poradę do lekarzy, aby nie zaszkodzić swojemu dziecku.

Zobacz najnowsze zdjęcia Shiloh Jolie-Pitt w urodzinowej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Syn Charlize Theron czuje się dziewczynką. "Myślałam, że mam syna i córkę, a mam dwie córki"