W tym roku przed świętami warto zastanowić się, kto znajdzie się na liście obdarowywanych przez nas osób. Rodzina, najbliżsi przyjaciele – to standard. Ale może warto pomyśleć nad sprawieniem świątecznej niespodzianki komuś, kto zupełnie się tego nie spodziewa? Sąsiadka piętro niżej albo kolega siedzący przy biurku obok z pewnością wzruszą się tym małym gestem.

Inicjatywa Love Your Neighbour, wspierana przez TK Maxx, doskonale komponuje się z ideą niespodzianek. Najbliższe osoby co roku spodziewają się pod choinką naszego prezentu, niewiadomą pozostaje tylko jego zawartość. Prawdziwą niespodzianką jest podarowanie wyjątkowej drobnostki osobie, która się tego nie spodziewa. Możemy kupić niewielki prezent dla sąsiadki, podlewającej kwiaty podczas naszego urlopu lub zawsze uśmiechniętej pani w piekarni, wybierającej dla nas najlepsze drożdżówki. Możemy też pójść o krok dalej i obdarować osobę, z którą chcemy poprawić relacje. Koleżanka z biura narzeka na brak czasu i odmawia wspólnej kawy podczas przerwy śniadaniowej? Może elegancki notatnik albo zabawny kubek zmieni jej nastawienie i wywoła uśmiech. Nagrodą za drobny uśmiech, a tym bardziej pamięć podczas świątecznej gorączki, może być długoletnia przyjaźń i lojalność.

Prezenty dla najbliższych i tych trochę mniej bliskich znajdziemy w sklepach TK Maxx, które dzięki swojej zróżnicowanej ofercie, sprostają nawet najbardziej wymagającym poszukiwaczom gwiazdkowych niespodzianek.

Setki pomysłów na świąteczne prezenty znaleźć można w każdym z 30 sklepów TK Maxx w Polsce: www.tkmaxx.pl/sklepy