SHOWROOM przedstawia nowy lookbook ze stylową garderobą, idealną do pracy. Platforma jest liderem we wspieraniu polskiej mody i projektantów, którzy są świetną alternatywą dla sieciówek, co wyraźnie przekłada się na oryginalność i jakość projektów. W kompletowaniu garderoby do pracy platforma nadchodzi więc z pomocą. Nadszedł wreszcie czas na Twój własny kobiecy mundurek! Wyraziste linie i perfekcyjnie kroje tworzą nowe formy, które podkreślają kobiecą sylwetkę i nie udają męskich uniformów. Co więc warto ubierać do pracy wiosną 2019?

Jak ubrać się do pracy?

Wybierając ubrania do pracy, postaw na takie elementy, które w różnych konfiguracjach będą idealnie do siebie pasować kolorem i charakterem. Dodaj sobie mocy stawiając na idealnie taliowaną marynarkę i elegancką spódnicę midi. Pewniej czujesz się w spodniach? Wybierz szerokie szwedy, cygaretki lub bermudy, które z klasą podkreślą kobiece atuty. Idealnie skrojona biała koszula to podstawa, ale jeżeli nie boisz się eksperymentów, zamień ją na biały golf. W każdej konfiguracji wygląda dobrze i niebanalnie. 

Sukienki do pracy

Wiosną do pracy idealnie sprawdzą się sukienki – kobiece, delikatne, w zdecydowanych, ale niekrzykliwych kolorach. Kroje za kolano, wiązane w talii lub spięte paskiem, to idealny wybór. Uzupełnij stylizację monokolorowym i jakościowym płaszczem w prostym stylu. Czego nie można jeszcze ominąć w damskich garderobie? Butów i dodatków! Tu liczy się niebanalna forma – asymetryczne kształty, ciekawe wykończenie i dobra jakość. To właśnie na nią powinnaś postawić. Wełna, jedwab, kaszmir – nie tylko wyglądają prestiżowo, ale będą także dużo dłużej służyć. Bez szaleństw, ale z klasą – to klucz do sukcesu w stroju do pracy. 

Zobacz całą kolekcję na stronie SHOWROOM.