Sia nago to widok, którym autorka hitów "Cheap Thrills" i "Chandelier" sama podzieliła się z milionami swoich fanów na Instagramie. O dziwo, w przypadku tej gwiazdy, która przecież znana jest z zakrywania nawet swojej twarzy, nie chodziło jednak o seksowne selfie w lustrze czy rozbieraną sesję zdjęciową do magazynu dla mężczyzn. Piosenkarka opublikowała na swoim oficjalnym profilu ujęcie... wykonane z ukrycia przez paparazzi! Dlaczego zdecydowała się na taki odważny krok?

- Ktoś najwidoczniej próbuje sprzedać moje nagie zdjęcia moim fanom. Oszczędzajcie pieniądze, daję wam je za darmo. Święta są każdego dnia! - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: HONORATA SKARBEK NAGO w brokacie w teledysku do nowej piosenki. Będzie hit jesieni? [WIDEO]

Nagie zdjęcie Sii na Instagramie

Sia postanowiła sama udostępnić swoją gołą fotkę po tym, gdy zorientowała się, że jej nagie zdjęcia zostały sprzedane agencji fotograficznej. Wokalistka nie chce, żeby wścibscy fotoreporterzy zarobili na niej, dlatego za darmo wstawiła zdjęcie z gołą pupą na swoim profilu, który obserwuje ponad 3,1 mln użytkowników serwisu. Sia ewidentnie wykazała się dystansem do siebie i poczuciem humoru.

Nagie zdjęcie Sii możecie zobaczyć już teraz w naszej GALERII. Podoba wam się taka postawa artystki wobec fanów?