Sia zaadoptowała dwóch nastoletnich chłopców. Piosenkarka w wywiadzie dla "The Morning Mash Up SiriusXM" wyznała, że w ubiegłym roku zdecydowała się dać dom dwóm 18-latkom, którzy mieli małe szanse na adopcję. Wokalistka spędza z nimi okres pandemii i stara się być jak najlepszą mamą. - Obaj uważają to za dość trudne, jedno bardziej niż drugie. Ale oboje robią teraz rzeczy, które są dla nich naprawdę dobre i pomocne. Uczą się wielu nowych zagadnień - wyznała w wywiadzie Sia.

Sia adoptowała dwóch synów

Wiadomość o adopcji nastolatków trafiła do mediów niecały rok po tym, jak artystka zaoferowała się zaadoptować 16-letniego chłopca Dasani z filmu dokumentalnego "Opieka zastępcza". Sia napisała wtedy na Twitterze: - Hej Dasani z „FOSTER”na HBO! Chciałbym cię adoptować. Właśnie staramy się ciebie odnaleźć i dostosować mój dom. Ale chcę, żebyś wiedział, że chcę cię przyjąć do siebie. Nie jest jednak jasne, czy Dasani jest jednym z dwóch chłopców dzieci adoptowanych przez Się.

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka wychowuje 18-latków sama. W 2016 roku Sia zakończyła swoje dwuletnie małżeństwo i wyznała, że ma zamiar "pozostać singielką przez resztę życia".

ZOBACZ TEŻ: JUDE LAW zostanie ojcem po raz szósty!