Netflix zajmie się ekranizacją kolejnych części bestsellerowej powieści "365 dni" Blanki Lipińskiej. Produkcja ma się pojawić na popularnej platformie streamingowej w przyszłym roku. W obsadzie filmu zobaczymy ponownie największe gwiazdy pierwszej serii. Nie zabraknie także nowych twarzy - na ekranie pojawi się m.in. Simone Susinna. Sprawdź, co o nim wiemy!

Simone Susinna - życie prywatne

Simone Susinna urodził się 14 listopada 1993 roku w Linari. Filmowy Nacho - jak na modela przystało - jest wysokim mężczyzną. Mierzy 188 cm wzrostu. Przygodę z modelingiem rozpoczął w wieku 18 lat, kiedy z rodzinnego miasta przeniósł się do Mediolanu. Sławę i uwielbienie włoskich fanów przyniósł mu udział w programie typu reality show "The Island Of The Famous"

27-latek nie mówi wiele na temat życia uczuciowego, dlatego nie do końca wiadomo, czy nowy gwiazdor "365 dni" znalazł już swoją miłość. W przeszłości spotykał się m.in. z wenezuelską modelką Marianą Rodriguez.

Simone Susinna - Instagram

Konto Simone Susinna na Instagramie to @susinnasimone. Do tej pory zgromadził ponad 160 tys. followersów. Możemy się jednak spodziewać, że liczba ta będzie stale rosła. 

Zdjęcia włoskiego modela znajdziecie w naszej GALERII

SPRAWDŹ TAKŻE: Film "365 dni" powraca! Netflix nakręci drugą i trzecią część. Kiedy premiera?