O problemach Sinead O'Connor ze zdrowiem psychicznym w Stanach Zjednoczonych jest głośno już od kilku lat. U autorki takich światowych hitów jak Nothing Compares 2U, Feel So Different czy Troy już ponad dekadę temu zdiagnozowano psychozę maniakalno-depresyjną. W 2007 roku w programie Oprah Winfrey O'Connor przyznała się do próby samobójczej z 1999 roku. Ta może była i pierwszą jej próbą odebrania sobie życia, ale na pewno nie ostatnią. Raptem rok temu Sinead zadzwoniła niespodziewanie na policję, informując, że stoi właśnie na moście w Chicago i planuje z niego skoczyć. Szczęśliwym trafem funkcjonariusze policji przyjechali na miejsce zdarzenie na czas. Wszystko wskazuje jednak na to, że Sinead O'Connoe żałuje, że nie zdecydowała się wtedy na samobójczy skok… Dziś jest z nią niestety jeszcze gorzej.

Nowy filmik Sinead O'Connor w sieci - gwiazda jest w złym stanie

Sinead O'Connor opublikowała właśnie w sieci kolejne nagranie, które nie pozostawia wątpliwości co do jej kiepskiego stanu psychicznego. Wokalistka już ponad tydzień temu uciekła do New Jersey, gdzie zatrzymała się w jednym z tanich moteli. To tam nagrała filmik, który wstrząsnął jej fanami...

Sinead O'Connor: Jestem zupełnie sama!

Na poruszającym wideo od razu widać, że O'Connor jest w głębokiej depresji. Ewidentnie roztrzęsiona gwiazda nie może powstrzymać się od płaczu. Najbardziej szokujące są jednak jej wyznania. Sinead użala się bowiem nad faktem, że w jej życiu nie ma nikogo, kto by się nią obecnie prawdziwie interesował:

Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma nikogo, za wyjątkiem lekarza - mojego psychiatry, najmilszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem bohaterką - to jedyna rzecz, która aktualnie trzyma mnie przy życiu. To dość żałosne jak na kobietę w moim wieku…”

Choroba psychiczna Sinead O'Connor

W dalszej części wstrząsającego wideo O'Connor pokusiła się nawet o próbę analizy swojego stanu psychicznego:

„Choroba psychiczna, trochę jak narkotyki, nie zwraca uwagi na to, kim jesteś. Ludzie, którzy powinni cię kochać, nagle są traktowani przez Ciebie jak największe gówno. To jak polowanie na czarownice. Jeśli to zależałoby tylko ode mnie, już dawno bym odeszła, prosto do mamy. Od dwóch lat chodzę po świecie i to kara za bycie chorą. Ciągle jestem poirytowana faktem, że nikt się mną nie interesuje.”

Czy to nagranie to ostatnie wołanie Sinead O'Connor o pomoc? Gwiazda ma za sobą już kilka nieudanych prób samobójczych. Wszytko wskazuje jednak na to, że po raz kolejny planuje targnąć się na swoje życie. I tym razem może jej się to udać, bo jest zdesperowana, by skończyć swoje życie...

Czy Sinead O'Connor wróci jeszcze na scenę?

Mimo wszystko mamy jednak głęboką nadzieję, że gwiazda znajdzie w końcu odpowiednią pomoc psychologiczną i psychiatryczną, dzięki której wyjdzie na prostą. Kto wie, może kiedyś zacznie jeszcze nagrywać takie piosenk,i jak słynne Nothing compares 2U albo Troy? Pamiętacie te hity?

Zobaczcie, jak w pełni wyglądało dramatyczne nagranie Sinead O'Connor, jakie narobiło zamieszania w Internecie. Poruszające?