Joanna Kulig powitała kolejne dziecko w swojej najbliższej rodzinie. Zaledwie miesiąc po porodzie gwiazdy nominowanego do Oscara filmu "Zimna wojna" w Los Angeles, matką została także jej młodsza o dwa lata siostra. Co ciekawe, Anna Kulig również urodziła syna i także poza granicami Polski. Chłopiec przyszedł na świat w szpitalu w Szwajcarii, gdzie siostra znanej aktorki już jakiś czas temu ułożyła sobie życie. Radosną nowiną podzielił się ze światem, brat Joanny i Anny. Piotr Kulig przyznał, że nie miał jeszcze okazji zobaczyć dzieci swoich przebywających za granicą sióstr.

Ania poszła w ślady Joasi, która w połowie lutego urodziła Jasia. A dziecko w rodzinie to zawsze cud. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam moich siostrzeńców - wyznał w rozmowie ze "Świat i Ludzie".

Kim jest siostra Joanny Kulig, Anna?

Anna Kulig, podobnie jak jej rodzeństwo, jest uzdolniona artystycznie. Poza ukończeniem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu i studiów na kierunku zarządzanie finansami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w swoim CV ma także dyplom szkoły muzycznej w Nowym Sączu. Znajomość języków obcych umożliwiła jej osiedlić się na stałe w Szwajcarii, gdzie obecnie jest pracownicą banku.

Zobacz zdjęcia Joanny i jej siostry, Anny Kulig, w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Kulig pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Potwierdziła narodziny syna!