Młodsza siostra Julii Wieniawy ponownie próbuje swoich sił w aktorstwie. Alicja Wieniawa Narkiewicz, którą można było już oglądać m.in. w "Oko za oko" i "Na dobre i na złe", pojawi w nowym, szesnastym już sezonie serialu "Przyjaciółki". Wcieli się tam w postać Hani, zbuntowanej córki Ingi, którą gra Małgorzata Socha. Siostra młodej gwiazdy polskiego show-biznesu zastąpiła w tej roli Polę Figurską, która podobno postanowiła skupić się teraz na nauce.

- Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem. Moje obawy wzbudzał również fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać! - mówi Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

Kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest przyrodnią siostrą Julii Wieniawy ze strony ojca, Konrada Wieniawy-Narkiewicza. Błędne są więc informacje podawane ostatnio przed niektóre serwisy plotkarskie o tym, jakoby Alicja była córką Marty Wieniawy.

Zobacz pierwsze zdjęcia Alicji Wieniawy-Narkiewicz z planu serialu "Przyjaciółki" w naszej GALERII.

Nowy sezon "Przyjaciółek" będzie można oglądać już od 3 września w Polsacie.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa jest córką znanego artysty. Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?