Przyrodnia siostra Meghan Markle, Samantha właśnie potwierdziła, że weźmie udział w "Celebrity Big Brother". O tym, że 53-letnia krewna księżnej Sussex ma być jedną z uczestniczek nowego sezonu brytyjskiej edycji reality show w mediach mówiło się już od jakiegoś czasu. Samantha Markle w końcu skomentowała plotki na temat swojego udziału w "Big Brotherze" dla gwiazd w rozmowie z "Inside Edition". Dlaczego postanowiła przyjąć propozycję występu w tak kontrowersyjnym telewizyjnym programie?

- Dlaczego nie! Życie polega na zarabianiu. Trzeba... wykorzystywać nadarzające się okazje i cieszyć się z nich. Należy je przekuć w coś pozytywnego, nie ma w tym nic złego - wyznała.

Nowa edycja brytyjskiego "Celebrity Big Brother" rozpoczyna się już 17 sierpnia. Jak wynika z pierwszych zapowiedzi, tym razem w show wezmą udział celebryci, którzy "zostali wciągnięci w burzę medialną". Nie powinno więc zabraknąć skandali. Czy Samantha Markle naprawdę uważa, że udział w tego typu produkcji zbliży ją do Meghan i Harry'ego?

- Celem tego programu nie jest mówienie o niej (Meghan - przyp. red.) - odpowiedziała siostra księżnej.

Siostra Meghan Markle w Celebrity Big Brother

Złośliwi podkreślają, że Samantha Markle zdecydowała się na udział w "Big Brotherze", aby wypromować swoją nadchodzącą autobiograficzną książkę pt. "The Diary Of Princess Pushy's Sister". Warto też widzieć, że przyrodnia siostra Meghan Markle (są dziećmi tego samego ojca) wielokrotnie wypowiadała się publicznie w bardzo negatywny sposób o Meghan, zwłaszcza w ostatnich miesiącach, gdy media z powodu królewskiego ślubu, zaczęły się intensywnie interesować skomplikowaną sytuacją rodzinną wybranki księcia Harry'ego. Samantha i Meghan Markle rzekomo nie widziały się na oczy od dziesięciu lat.

Zobacz zdjęcia Meghan Markle i jej przyrodniej siostry, Samanthy w naszej GALERII >>

ZOBACZ: MEGHAN MARKLE zastraszana przez siostrę: Jeśli nasz ojciec umrze, to będzie Twoja wina!