Kolejny skandal w Hollywood! Amerykańskie media grzmią, że przyrodnia siostra nagrodzonej Oscarem aktorki Reese Witherspoon nie dość, że źle się prowadzi, to jeszcze ma kłopoty z prawem i grozi jej skrajne ubóstwo! Okazuje się, że siostra Witherspoon, Marcie Sweet, jest striptizerką i regularnie rozbiera się przed mężczyznami za pieniądze. Podobno robi to, by zarobić na utrzymanie dzieci, bo, jak twierdzi, nie otrzymuje żadnej pomocy materialnej od siostry-milionerki. W tym momencie wartość rynkowa Reese Witherspoon, gwiazdy takich hitów, jak "Legalna Blondynka", "Spacer po linie" i "Dzika Droga", jest szacowana na 120 milionów dolarów. Przyrodnia siostra zarzuca Witherspoon, że podczas gdy Reese opływa w luksusy, ona musi rozbierać się za pieniądze. Ale to nie koniec kontrowersji wokół Marcii Sweet!

Jak donosi serwis RadarOnline, przyrodnia siostra Reese Witherspoon już wielokrotnie miała poważne kłopoty z prawem. Raz policja zatrzymała jej samochód tuż przed zderzeniem. Marcia była pod wyraźnym wpływem alkoholu i innych substancji odurzających. Uciekała też przed policją, odmawiając zatrzymania się. Siostra Witherspoon twierdzi, że potrzebuje alkoholu, bo bez niego nie ma odwagi, by robić striptiz. Sweet została skazana na 50 godzin prac społecznych, musiała też przejść testy na obecność narkotyków. Ustalono też, że Marcia Sweet nadużywa leków uspokajających i psychotropowych, na które nie posiada recepty. Dodajmy, że siostra Reese Witherspoon jest matką trojga dzieci. Z przyrodnią siostrą raczej nie utrzymuje kontaktów...

Taki konflikt w rodzinie to w Hollywood żadna nowość. Kontakty z rodzeństwem zerwali też Mariah Carey (jej umierająca siostra na łamach mediów prosiła o materialne wsparcie) oraz Madonna (zerwała kontakt z bratem, po tym, jak opublikował słynną dziś książkę o swojej znanej siostrze, ukazując prawdziwe oblicze artystki). Ostatnio w mediach aż huczy o poważnych oskarżeniach, jakie wytoczono wobec brata Nicki Minaj. Jelani Maraj musi odpowiedzieć na zarzut wielokrotnego gwałtu i zniewolenia 12-latki. Przy tych problemach wszystko to, co dzieje się w polskim show-biznesie, to naprawdę pikuś!

 

Fun day in the kitchen with Grandma Thanks @sarahmgellar for the @foodstirs valentine box!! #BakingCrew

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) 19 Sty, 2017 o 4:33 PST