Siostry Godlewskie trafiły do show-biznesu dzięki własnym wersjom kolęd oraz popularnych przebojów, które zamieszczały w sieci. Od jakiegoś czasu są zapraszane do telewizji śniadaniowych, a nawet plotkowano o tym, że wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Nie wszystkim obecnym od długiego czasu w show-biznesie wokalistom, podoba się jednak nagła popularność sióstr Godlewskich. Ostatnio w programie RMF FM, Ewa Farna postanowiła zakpić z sióstr Godlewskich i zaśpiewała hit Adele "Hello" parodiując ich sposób śpiewania. Celebrytki nie odpuściły Farnej. Jak jej odpowiedziały?

Siostry Godlewskie i Ewa Farna mają konflikt!

"Postanowiłam na cześć sióstr Godlewskich zaśpiewać "Hello" Adele. Oczywiście nie potrafię tak świetnie śpiewać jak one, jednak postaram się to odtworzyć." - powiedziała na antenie radia Ewa Farna.

Siostry Godlewskie postanowiły od razu odpowiedzieć wokalistce. Opublikowały na swoim Instagramie, specjalną wersję piosenki "Echo" Ewy Farnej. Utworu możecie wysłuchać poniżej. Jak myślicie, wersja sióstr Godlewskich spodoba się Ewie Farnej?