Małgorzata i Esmeralda Godlewskie udzieliły niedawno wywiadu serwisowi polsat.pl. To właśnie na stronie internetowej telewizji ochoczo opowiedziały o pomysłach na swoją dalszą karierę w show-biznesie. Jak się okazuje, śpiewające siostry już teraz mają chrapkę na występ w tanecznym show Polsatu. Czy to znaczy, że już wkrótce zobaczymy je w show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami?

Siostry Godlewskie w show "Taniec z Gwiazdami"?

Czy chciałybyście wystąpić w którymś z programów Polsatu? - zapytał dziennikarz portalu Polsat.pl. Jak brzmiała odpowiedź sióstr?

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Jak oni śpiewają” - w tych programach odnalazłybyśmy się idealnie! Czyż nie ciekawie byłoby oglądać zaciętą walkę między siostrami na scenie bądź parkiecie? -  zaczepnie odpowiedziały Małgorzata i Esmeralda Godlewskie.

Wątek programu pojawił się także na oficjalnym fanpejdżu sióstr na Facebooku. Co o tym show napisały na swoim profilu?

"Taniec od zawsze był moja ogromna pasja ... pamiętajcie aby dążyć do realizacji marzeń potrzebna nam jest odwaga i wiara we własne możliwości! Nigdy nie dajcie sobie wmówić, ze jesteście gorsi! Być może będzie okazja aby zobaczyć nas w jednym z najbardziej prestiżowych programów tanecznych ..." (pisownia oryginalna)

Czy to znaczy, że siostry Godlewskie pojawią się już w najbliższej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Niekoniecznie! Lista gwiazd, które pojawią się we wiosennej edycji show jest już podobno zamknięta i nie ma na niej sióstr Godlewskich. Nieoficjalnie mówi się za to o udziale w show Beaty Tadli, Jarosława Kreta i Renaty Kaczoruk.

ZOBACZ: MAŁGORZATA GODLEWSKA najlepsze parodie, remix i MEMY z siostrami Godlewskimi [FOTO, WIDEO]

Myślicie, że siostry Godlewskie byłyby ciekawym wyborem stacji na uczestniczki w Tańcu…? Ciekawe tylko, czy wtedy oglądalność show by wzrosła czy jednak raptownie spadła… Jak myślicie?