Obie dziewczyny, Paulina i Natalia wyglądały olśniewająco podczas występu. Z pewnością była to zasługa ich nowych życiowych ról (obie są młodymi mami), pozytywnej atmosfery podczas koncertu, ale także… pięknych kreacji.

Okazało się, że wokalistki postawiły na polskich projektantów. Obie wybrały stroje od młodego duetu Bohoboco.Natalia pokazała się w długiej sukni z kolekcji jesiennej, z kolei Paulina postawiła na krótszą sukienkę, do której dobrała leginsy od Agnieszki Maciejak.

Mogłoby się wydawać, że stonowane kolory i luźne formy ich kreacji stworzyły dość nudną i zachowawczą stylizację. Nic bardziej mylnego. Projektanci z Bohoboco ubierają bezpiecznie, ale pozostawiają niedopowiedzenia na temat kobiecej figury, czyniąc ją bardziej tajemniczą i seksowną. Natalia i Paulina Przybysz wyglądały niebanalnie i przyczyniły się do promocji polskich projektantów.

Bohoboco, czyli Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, zadebiutowali na majowym łódzkim Fashion Week i zdobyli mnóstwo pozytywnych recenzji.