W mijającym roku nie zabrakło skandali, afer i konfliktów wśród gwiazd, które odbiły się w mediach szerokim echem. Na początku roku dziennikarze w całej Polsce rozpisywali się o obecności Kingi Rusin na zamkniętej imprezie pooscarowej u Beyonce oraz Jay'a-Z. Chociaż goście mieli zakaz używania telefonów, to prezenterka tuż po zakończeniu afterparty nie mogła odmówić sobie zrobienia zdjęcia z Adele, które zamieściła w swoich social mediach. 

Spotkanie Kingi Rusin i Adele rozgrzał wszystkie media nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Wspólne zdjęcie ówczesnej prowadzącej "Dzień dobry TVN" oraz brytyjskiej piosenkarki stało się tematem wielu artykułów, a jego zasięg przerósł dziennikarkę, która ostatecznie usunęła budzącą ogromne emocje fotografię.

CZYTAJ TEŻ: Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia z Adele: "Naraziłam się wielu osobom. To wymagało odwagi"

Najgłośniejsze skandale w 2020 roku

Ogromne poruszenie w naszym rodzimym show-biznesie wywołał także skandal z udziałem Dominica D'Angeliki. Na chwilę przed finałem 9. sezonu "Top Model" w sieci pojawiły się informacje jakoby pochodzący z Kalifornii model, miał dopuścić się przestępstw seksualnych wobec nieletniej. Po wybuchu afery z udziałem 30-latka, stacja podjęła decyzję o usunięciu Amerykanina z programu. Co ciekawe, mimo jednoznacznego wyroku sądowego i zeznań ofiary, mężczyzna cały czas utrzymuje, że jest niewinny.

2020 obfitował w liczne skandale, afery oraz kłótnie. Zajrzyj już teraz do naszej GALERII i sprawdź, kto jeszcze nie schodził z pierwszych stron gazet w mijającym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Globy: największe wpadki, skandale i afery z gali rozdania nagród [GALERIA]