Tym absolutnie rewolucyjnym sposobem na spowolnienie procesu starzenia jest regularne przyjmowanie kolagenu. Kolagen to białko, które naturalnie występuje w naszym organizmie i jest jednym z najważniejszych elementów budulcowych skóry. Młoda skóra może w warstwie dermis (czyli skóry właściwej) zawierać do 80% kolagenu, ewentualnie włókien kolagenowych, które zapewniają jej jędrność. Mniej więcej od 25. roku życia ilość kolagenu spada. W rezultacie skóra traci swoją sprężystość, jędrność i odporność. Chodzi o naturalny proces starzenia się, w którym bardzo "pomaga" stres lub niezdrowe opalanie się. Nie trzeba jednak od razu tracić nadziei, ponieważ kolagen możemy z łatwością wprowadzić do naszej codziennej rutyny pielęgnacyjnej, a tym samym zredukować niechciane zmarszczki i drobne linie.

Czysty kolagen do mieszania z jedzeniem lub napojem - który wybrać?

The Solution™ firmy Oslo Skin Lab, sprawdzony, w 100% czysty proszek kolagenowy. Dostępny jest w 28 dziennych porcjach, które można mieszać z dowolnym jedzeniem lub napojem. Każda saszetka The Solution™ zawiera 2,5 g czystego kolagenu, co stanowi optymalną ilość dzienną, zapewniającą osiągnięcie jak najlepszych efektów. Są nimi na przykład bardziej jędrna i sprężysta skóra, mniej widoczne zmarszczki, redukcja cellulitu, wyraźna poprawa struktury skóry oraz zapobieganie pojawieniu się oznak starzenia się skóry. Przy regularnym i codziennym stosowaniu The Solution™ efekty utrzymają się i stale wzmacniają.

Regularne stosowanie czystego kolagenu - efekty

Kosmetolog May-Britt Morad z kliniki pielęgnacji skóry twarzy Oslo Hudpleieklinikk potwierdza, że skanowanie skóry u wszystkich badanych wykazało dobre efekty.

Skanowaliśmy skórę twarzy wielu osób w różnym wieku, których skóra była w różnym stanie. Pierwsze skanowanie odbyło się przed zastosowaniem The Solution™, a po ośmiu tygodniach skórę zeskanowaliśmy ponownie. Zastanawialiśmy się, czy zasadne jest oczekiwanie jakichś widocznych efektów już po tak krótkim czasie, ale gdy nawet jedna z badanych, która prawie nie ma zmarszczek, zauważyła poprawę o niemal 10%, uzyskaliśmy namacalny dowód.

U niektórych testowanych kobiet w dojrzałym wieku zmierzono zredukowanie głębokości zmarszczek o 50%.

May-Britt Morad podkreśla, że chociaż skanowanie skóry potwierdza wyraźną poprawę, nie jest tak proste zaobserwowanie tej zmiany na własnej skórze. Nie działa to w taki sposób, że ktoś ma dziesięć zmarszczek, a po jakimś czasie ma ich już tylko sześć. Jednak te dziesięć zmarszczek się zmniejszy i nie powstaną żadne nowe. Przypomina to obserwowanie rozwoju swoich dzieci – nie dostrzegamy zmiany, dopóki nie zobaczymy różnicy na zdjęciach z ostatnich miesięcy.

Pozytywne efekty kolagenu The Solution™ firmy Oslo Skin Lab zostały potwierdzone w niezależnych badaniach klinicznych. Po ośmiu tygodniach stosowania kolagenu zaobserwowano odpowiednie zmniejszenie głębokości zmarszczek wokół oczu o 20,1% i wyraźną poprawę elastyczności skóry. Badania wykazały także, że po sześciu miesiącach stosowania kolagenu cellulit został zredukowany, a skóra stała się mocniejsza.

The Solution jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem osloskinlab.pl.