Jak odmłodzić i odświeżyć swoją skórę? Eksperci w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i estetycznej z Molas Clinic opracowali wyjątkowy rytuał składający się z trzech zabiegów, który przynosi spektakularne efekty widoczne gołym okiem. Chodzi o wykonanie radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF, peelingu PQAge, a następnie zabiegu laserem frakcyjnym Fraxis CO2. Efekt po zastosowaniu tych nowoczesnych metod odmładzania skóry można nazwać "nieoperacyjnym liftingiem".

Skuteczne odmłodzenie i odświeżenie skóry

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa Secret jest nazywana jednym z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat. Ze względu na oddziaływanie zarówno na naskórek, jak i głębokie warstwy skóry określana jest mianem "nieoperacyjnego liftingu". Zapewnia istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Jest niezastąpiona w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższając w tym wszelkie do tej pory stosowane metody.

Laser frakcyjny CO2 to urządzenie, które służy do trwałej regeneracji skóry poprzez zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem. Powoduje intensywną syntezę nowego kolagenu i elastyny, a także prowadzi do wygładzenia skóry. Jest on nowoczesną metodą odmładzania skóry, która w przeciwieństwie do chirurgicznych zabiegów, nie wymaga długiej rekonwalescencji. Dlaczego? Podczas kontrolowanego uszkodzenia skóry laserem tworzą się tysiące mikroskopijnych kolumn odparowania tkanek, wokół których pozostaje nienaruszona tkanka. Dzięki temu proces gojenia zachodzi szybciej.

Połączenie tych trzech zabiegów: technologii Radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF, peelingu PQAge oraz zabiegu laserem frakcyjnym Fraxis CO2 daje spektakularne efekty przy minimalnym czasie rekonwalescencji.

Pakiet zabiegów można wykonać w klinice Molas Clinic, a ceny zaczynają się od 2000 złotych.

Molas Clinic
Telefon:
+48 797 977 280
Email: kontakt@molasclinic.pl
molasclinic.pl