Przyczyna przebarwień jest najczęściej wieloczynnikowa – ich źródło może stanowić nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne, zmiany hormonalne zachodzące podczas ciąży, stosowanie środków fotouczulających, obecność chorób skóry przebiegających ze wzmożonym stanem zapalnym czy niezależny od nas wpływ predyspozycji genetycznych.

Skuteczne sposoby na przebarwienia

Dermatolodzy i kosmetolodzy nie mają wątpliwości, że leczenie przebarwień wymaga technik łączonych: skutecznych zabiegów gabinetowych oraz podtrzymującej pielęgnacji domowej. Specjaliści z wrocławskiego gabinetu SKIN SPA korzystają obecnie z najlepszych, przebadanych rozwiązań: zabiegów Cosmelan® Dermamelan®.

Są to skuteczne terapie depigmentujące, które regulują nadprodukcję melaniny w melanocytach, zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień. Badania wykazują, że już w 48 godzin od początku zabiegu redukcja poziomu melaniny sięga nawet 81%. Zabieg dodatkowo świetnie sprawdzi się u osób zmagających się z problemem trądziku osób dorosłych. W SKIN SPA wykonywanyj est on także jako element protokołów anti-aging.

Terapia depigmentująca - jak to działa?

Cechy wyróżniające terapii Cosmelan® Dermamelan® to podwójne działanie produktów: naprawcze oraz regulujące, dające natychmiastowe i długotrwałe efekty, zaufanie specjalistów z pięciu kontynentów, skuteczność potwierdzona w badaniach z udziałem ponad 100 przypadków klinicznych oraz bezpieczeństwo i wysoka tolerancja terapii przez pacjentów. Zabieg może być wykonywany całorocznie.

Mesoeclat® stanowi rozwiązanie dla świadomych pacjentów pragnących zadbać o swoją skórę: twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz skupić się na działaniu anti-aging. To zabieg o wielokierunkowym działaniu: stymuluje odnowę naskórka, przywraca skórze blask, nawilża oraz eliminuje drobne zmarszczki, co przekłada się na odmładzający i rozświetlający efekt.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów przeprowadza się kilka sesji w gabinecie lekarskim. Mesoeclat® doskonale nadaje się do wszystkich typów skóry: wrażliwej, tłustej i mieszanej, każdego fototypu oraz działa na wszystkie oznaki starzenia się skóry.

Dlaczego warto wybrać SKIN SPA?

Eksperci ze SKIN SPA mogą poszczycić się tym, że korzystają z metod o wysokiej skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi. Śledzą najnowsze doniesienia, wplatając nowe technologie do codziennej praktyki, tak by odpowiadać na każdą z potrzeb swoich pacjentów.

SKIN SPA współpracuje z renomowanymi markami produktów oraz urządzeń Hi-Tech, a w swojej ofercie posiada na wyłączność światowe marki kosmeceutyków niedostępne w innych klinikach.

Klinika SKIN SPA 
Dermatologia, medycyna estetyczna i kosmetologia
ul. Przyjaźni 12A
Wrocław
tel. 730134922
www.skinspa.com.pl