Slash na Gali Bestsellerów Empiku 2018! Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce, swoisty barometr naszych zainteresowań i pasji, miernik gustów literackich, muzycznych i filmowych. Na początku stycznia zostały ogłoszone nominacje do 20. edycji tej nagrody – po 5 najchętniej wybieranych tytułów w każdej z 10 kategorii. Statuetki zdobędą twórcy tych książek, płyt i filmów, które były kupowane najczęściej w Empiku – w salonach i w sklepie internetowym od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Każdy zakup to jeden głos. Nieco inaczej zostało wybrane najbardziej inspirujące zjawisko kulturalne, czyli Wydarzenie Roku 2018 – wskazali je internauci w głosowaniu na stronie www.bestsellery.empik.com. Wydarzenie będzie transmitowane 13 lutego od godziny 20:15 na antenie TVN.

Slash - Bestsellery Empiku 2018

Slash w Polsce 2019. Legenda rocka i Myles Kennedy & The Conspirators wystąpią na Gali Bestsellerów Empiku 2018. Zagrają „Driving Rain”, który znalazł się w pierwszej piątce amerykańskiej listy Rock Radio i „Mind Your Manners”. Piosenki pochodzą z docenionego przez recenzentów albumu „Living The Dream”. Dwa pierwsze wydawnictwa Slasha z Mylesem Kennedym & The Conspirators: „Apocalyptic Love” i „World On Fire”, znalazły się w top 10 Billboardu. Wielbiciele rocka, gitarowych popisów Slasha i głosu Mylesa Kennedy’ego nie mogą przegapić tego występu! 

Transmisję gali, którą poprowadzi Marcin Prokop, będzie można oglądać na żywo na antenie TVN od godziny 20:15. W realizacji telewizyjnej zostaną wykorzystane efekty rozszerzonej rzeczywistości (tzw. extended reality). Na scenie wystąpią: Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Paweł Domagała i Roksana Węgiel.