Wszystko skazuje na to, że już niedługo nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy skradnie serca Warszawiaków. W tym tygodniu właściciele restauracji The Bell urządzili Open Day, podczas którego dziennikarze, blogerzy kulinarni i gwiazdy mogły skosztować dań z menu opracowanego przez szefa kuchni. Jak się okazało, było co kosztować! Kto skorzystał z okazji do pysznej degustacji?

ZOBACZ: CHANEL 15 najciekawszych sylwetek z pokazu haute couture [ZDJĘCIA]

Smakołykami szefa kuchni The Bell zachwycali się m.in. Sławek Uniatowski, Sylwia Nowak, Joanna Derengowska, Artur Chamski, Barbara Pasek i Ewa Wojciechowska. Kto dla ich tego dnia gotował swoje popisowe dania?

Szefem Kuchni w The Bell jest zwycięzca pierwszej edycji programu Hell’s Kitchen - Łukasz Kawaller, który doskonale wie czego chce. I czego nie chce.

Kawaller pragnie, by na talerzach gości The Bell znalazło się to, co najlepsze. Sezonowe owoce i warzywa, polskie zioła, ryby i mięsa od najlepszych dostawców, sery i przetwory od lokalnych cudotwórców. To jednak nie jedyna zaleta tego miejsca.

Krótka, acz bogata karta, najlepsze gatunkowo wina i szampany, alkohole z najwyższej półki, doskonałe koktajle przyrządzone wedle receptury mistrza barmańskiego fachu, ale też herbaty i kawy przywiezione z różnych zakątków świata składają się na czar tego miejsca. Dopełnia go atmosfera przyjaźni, spokoju, radości, którą podczas Open Day mogły rozkoszować się gwiazdy.

POLECAMY TEŻ: MAGDA GESSLER Gwiazda się zaręczyła? Sporo na to wskazuje!

Wy pójdziecie w ich ślady i też skusicie się w ten weekend na wizytę w The Bell?