Sławomir Zapała w jednym z wywiadów skomentował wyniki polskich preselekcji do Eurowizji i ocenił szanse Gromee na wygraną w tegorocznej edycji konkursu, który odbędzie się w Lizbonie już w połowie maja 2018. Czy polski reprezentant ma szanse wyjść z drugiego półfinału, a potem powalczyć o zwycięstwo w finale konkursu 12 maja? Co o jego szansach myśli Sławomir?

„Trzymamy kciuki za Gromee. Podobał nam się ich występ. Myślę, że Gromee i Łukasz Mejier mogą być miłym zaskoczeniem na tej Eurowizji!” - powiedział Sławomir w rozmowie z Party.pl

ZOBACZ: SŁAWOMIR ZAPAŁA Kim jest naprawdę prowadzący 'Big Music Quiz'? Zarobki, żona...

Dziennikarka portalu zapytała też, za kogo ewentualnie Sławomir będzie trzymał kciuki, jeśli okaże się, że Szwecję na tegorocznej Eurowizji będzie rezerwowała Margaret. Od soboty wiemy jednak, że Margaret nie pojedzie na konkurs z ramienia Szwecji, więc na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za polskiego reprezentanta, którym jest Gromee. Na scenie partneruje mu szwedzki wokalista - Lukas Meijer.

Gromee - kim jest polski reprezentant na Eurowziję 2018?

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2018 w maju w Lizbonie. Gromee to tak naprawdę Andrzej Gromala, 39-letni producent muzyczny, autor tekstów i DJ. Zasłynął w 2011 roku, kiedy wydał m.in. hitowe sety "Runaway" oraz "Without You". Gromee założył dwie staję radiową Region, którą w 2004 roku przemianowano na RMF Maxx.

Sławomir ocenia szanse Gromee na Eurowizję 2018

Utwór "Light Me Up", który będzie tegorocznym polskim reprezentantem Polski na Eurowizję, znalazł się wśród 100 najchętniej granych w radiu singli w Europie.

Czy ten status wystarczy mu, aby został zauważony podczas półfinału i finału Eurowizji 2018 w Lizbonie? Trzymamy za to kciuki równie mocno jak sam Sławomir!

Wyobrażacie sobie hit Sławomira "Miłość w Zakopanem" na Eurowizji 2018?