Telewizja Polska podała właśnie, że przymierza się do wymiotowania pierwszego odcinka nowego programu muzycznego "Big Music Quiz" ze Sławomirem w roli prowadzącego. Jego premiera ma mieć miejsce w niedzielę 11 marca 2018 o godzinie 20:05. Program ma być emitowany na antenie TVP 2. Tyle co do danych emisyjnych. A na czym dokładnie będzie polegał nowy format, które znajdzie się w wiosennej ramówce TVP 2?

"Big Music Quiz" - na czym będzie polegał quiz?

W show "Big Music Quiz" występować mają dwie czteroosobowe drużyny gwiazd, które będą walczyć o zwycięstwo w tytułowym quizie. Pytania zadawane przez Sławomira mają dotyczyć muzyki rozrywkowej, tytułów piosenek oraz ciekawostek dotyczących wokalistów, zespołów i producentów muzycznych. Wybór Sławomira Zapały na prowadzącego nie jest przypadkowy. W końcu były aktor od kilku lat odnosi na tym polu widowiskowe sukcesy!

Kim jest Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała dał się zauważyć jako uczestnik innego show muzycznego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Był też jedną z gwiazd "Sylwestra Marzeń w Dwójce" na TVP 2, podczas którego zaśpiewał swój głośny i popularny przebój „Miłość w Zakopanem”.

"Big Music Quiz", który poprowadzi, oparty będzie na francuskim formacie „Le Grand Blind Test”. Jak Sławomir poradzi sobie jako jego gospodarz? O tym po raz pierwszy przekonamy się już 11 marca 2018 o godzinie 20:05 na TVP 2. Będziecie oglądać ten quiz choćby właśnie dla jego prowadzącego ?