Sławomir Zapała poprowadzi nowy program w TVP 2, który widzowie stacji będą mogli zobaczyć już w niedzielę, 11 marca 2018 o godzinie 20:05. To właśnie wtedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka "Big Music Quiz", którego gospodarzem będzie właśnie popularny wokalista Sławomir. Muzyk i aktor, który zasłynął swoim udziałem w show muzycznym Polsatu „Twoja Twarz brzmi Znajomo” pojawił się ostatnio na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Podczas wydarzenia udzielił dziennikarzom kilku wywiadów. Podczas jednego z nich dziennikarka zapytała go, czy jego angaż do nowego muzycznego TVP oznacza, że Sławomir planuje zastąpić swoim formatem quiz „Jaka to melodia”, a tym samym „wygryźć” Roberta Janowskiego? Co na tak postanowione pytanie odpowiedział Sławomir w rozmowie z Party.pl?

„Absolutnie nie. „Jaka to melodia” jest programem legendarnym i Robert się wspaniale sprawdza w tym programie. Nasz format jest zupełnie inny. Oczywiście jest to format muzyczny. Będziemy mieli jako gości gwiazdy polskiego show-biznesu. I postaramy się, żeby ten program odróżniał się od innych.”

Podczas wywiadu dziennikarka zapytała tez Sławomira, czy sam ogląda show „Jaka to melodia”. Muzyk przyznał, że jest jego wielkim fanem i nieraz zdarzało się mu już gościć wraz z żoną w show w charakterze gwiazd muzycznych.

Czy jednak teraz, kiedy Sławomir dostał własny program, będzie równie chętnie zapraszany do quizu muzycznego Roberta Janowskiego? I jak Sławomir poradzi sobie w roli prowadzącego nowy show muzyczny TVP? O tym przekonamy się już w niedzielę, 11 marca 2018 o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Będziecie oglądać?

Tymczasem zobaczcie zwiastun tego show muzycznego: