"Ty mała znów zarosłaś" to nowa piosenka Sławomira, która już podbija sieć! Nowa kompozycja popularnego artysty utrzymana jest… w stylu country, który jest szczególnie popularny w USA. Prosta melodia szybko wpadać w ucho, a słowa utworu szybko przywołują na myśl skojarzania stricte erotyczne. Jak się jednak okazuje – utwór "Ty mała znów zarosłaś" traktuje jednak o czymś zupełnie innym niż seks. O czym zatem śpiewa a nim Sławomir, jego żona Kajra oraz kilku zaprzyjaźnionych muzyków…?

"Ty mała znów zarosłaś" Sławomira - o czym jest piosenka?

Po pierwszym odsłuchaniu i obejrzeniu najnowszego klipu Sławomira, można sobie faktycznie pomyśleć, że piosenka traktuje o koszeniu trawy na zarośniętej łące. Kiedy się jednak w niego słuchać, nie sposób nie zauważyć wyraźnych aluzji seksualnych, która obecne są nie tylko w każdej zwrotce utworu "Ty mała znów zarosłaś", ale także w jego refrenie ;-)

"Ty mała znów zarosłaś" - tekst piosenki

Słowa do utworu "Ty mała znów zarosłaś" napisał sam Sławomir. W teledysku główne role odgrywają łąka, trwa, kosiarki, Kajra, czyli żona Sławomira, która wraz z nim była gościem ostatniego programu "Kuba Wojewódzki", oraz kilkoro jego przyjaciół. Jesteście ciekawi jak brzmi ten utwór? Posłuchacie go poniżej. Słów poszczególnych zwrotek szukacie zaś w naszej GALERII ;-) Tam znajdziecie cały tekst piosenki.

ZOBACZ: MAGDALENA KAJROWICZ kim jest żona Sławomira Zapały? Możecie kojarzyć ją z popularnych seriali...

"Ty mała znów zarosłaś" przebije popularnością „Miłość w Zakopanem”, która okazała się być póki co największym hitem Sławomira? Jak myślicie?

"Ty mała znów zarosłaś" - klip:

Faktycznie lepszy niż "Miłość w Zakopanem"? Teledysk zobaczycie poniżej: