Sławomir Zapała i jego żona Kajra nie mogą narzekań na brak pracy czy zainteresowania mediów. Wystarczy wspomnieć choćby o tym, że gwiazdor i jego żona są obecni na wszystkich największych festiwalach w Polsce: tylko ostatnio występowali na Polsat SuperHot Festival oraz na festiwalu w Opolu 2018. W wakacje zagrają kolejne kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Mimo to autor „Miłości w Zakopanej” deklaruje, że chętnie przyjmie kolejne zlecenia polegające na występach weselnych. Jak podaje "Super Express" za taki występ Sławomira i Kajry trzeba będzie zapłacić naprawdę okrągłą sumkę! Ile dokładnie?

Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów. – przyznał niedawno Sławomir w rozmowie z "Super Expressem".

Sławomir Zapała - za ile zagra na weselu? 

A ile za pojedynczy występ weselny trzeba by zapłacić Sławomirowi i jego małżonce? Jak podaje, "Super Express", kwota ta zaczyna się od ok. 35 tysięcy złotych! To całkiem sporo, choć z drugiej strony to niewiele więcej niż to, ile za pojedyncze koncerty życzą sobie gwiazdy pokroju Sławomira. Przypomnijmy, na weselach zdarza się grać także innym topowym gwiazdom, w tym m.in. Maryli Rodowicz, Krzysztofowi Krawczykowi, Zenkowi Martyniuk a także zespołom Bayer Full i Boys.

Wyobrażacie sobie wesele ze Sławomirem i Kjarą zamiast zespołu albo DJ’a? Bo my jak najbardziej!