Gwiazda rock-polo Sławomir Zapała i jego żona Kajra będą bohaterami ostatniego odcinka 2. serii show Polsatu „The Story of my Life”. Katarzyna Montgomery zabierze parę w nadzwyczajną podróż. Wyruszą jako trzydziestolatkowie, potem zobaczą się jako sześćdziesięciolatkowie, a następnie dziewięćdziesięciolatkowie. Spróbują wyobrazić sobie, co ich czeka za 30 lat, a co może wydarzyć się w ich życiu za 60 lat. Jakie uczucia i emocje będą im towarzyszyć w programie? Jak będą wyglądali postarzeni o 30 i 60 lat? O tym przekonamy się już dziś!

Sławomir Zapała i Kajra w „The Story of my Life”

Sławomir i Kajra są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale też zgranym duetem na polskiej scenie muzycznej. Oboje ukończyli Krakowską Akademię Teatralną. Mają na swoim koncie wiele ról, jednak dopiero jako gwiazdy rock-polo odnieśli sukces. W naszym materiale WIDEO możecie obejrzeć ich prywatne zdjęcia, a w naszej GALERII---> znajdziecie archiwalne fotosy z seriali: „Hotel 52”, „Świat według Kiepskich”, „Na krawędzi” i „Powiedz TAK!”. Poznalibyście, że to właśnie oni?

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" z udziałem Sławomira i Kajry w Polsacie już dziś, w piątek 30 listopada o godzinie 22:05. Będziecie oglądać?