Sławomir Zapała jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że jest zasypywany wieloma ofertami pracy. Jego hit "Miłość w Zakopanem" zna i śpiewa cała Polska. Klip do niego na YouTubie do tej pory obejrzano już 155 milonów razy! Sławę i popularność wokalisty i aktora postanowiła wykorzystać TVP, która kilka miesięcy temu zaproponowała mu poprowadzenie show muzycznego „Big Music Quiz”. Teraz Sławomir ma wrócić jednak do swoich artystycznych korzeni i ponownie spróbować sił w aktorstwie. W jakim serialu zobaczymy go już wkrótce?

Sławomir Zapała w serialu TVP 2

Sławomir Zapała już niedługo zagra w serialowym hicie TVP 2 – popularnym serialu "Barwy szczęścia". Dziennik Super Express podaje, że Sławomir przyjął rolę w serialu TVP 2, w którym gościnnie zagrał już pięć lat temu. Widzowie widzieli go w zaledwie trzech odcinkach. Teraz w obsadzie serialu zagości jednak na dłużej. Co więcej, wokalista wystąpi w serialu z żoną Magdaleną Kajrowicz „Kajrą”, z którą jest ostatnio niemal nierozłączny!

Rola w serialu "Barwy szczęścia" nie będzie pierwszym tak widocznym angażem aktorskim Sławomira Zapały. Gwiazdor wystąpił już w wielu innych produkcjach, w tym m.in. filmach "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Pod Mocnym Aniołem" oraz serialu "Hotel 52".

Dlaczego Sławomir dopiero teraz zdecydował się na angaż aktorski w serialu? Sławomir już od początku roku dostawał propozycje serialowe oraz filmowe. Z udziału w filmie musiał zrezygnować, gdyż nie miałby możliwości pogodzenia pracy na planie z trasą koncertową. Jak widać jednak, praca na planie serialu nie będzie dla niego czasowo aż tak obciążająca. Ciekawe tylko, w kogo wcieli się w tej produkcji TVP. Czyżby miał zagrać w niej samego… Sławomira? ;-)