Polsat SuperHit Festiwal 2018: Jak donosiły ostatnio media, w Wolsztynie podczas występu Sławomira i Kjary doszło do paraliżu komunikacyjnego, a we Wrześni koncert oglądało 20 tysięcy ludzi, czyli 10 razy więcej niż zakładano! Należy się spodziewać, że fani Sławomira tłumnie przybędą także do Trójmiasta. I nie zawiodą się. Koncerty Sławomira gwarantują dobrą zabawę. A tej podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018 na pewno nie zabraknie.

 - Cześć tu Sławomir. Zamierzam koczować w Operze Leśnej już na dwa dni przed koncertem, żeby dotrzeć na scenę bez problemów. To szczęście mieć takich fanów. Do Sopotu nadciąga tornado Rock Polo i mam nadzieję, że nas wszystkich poniesie!!!

Sławomir na Polsat SuperHit Festiwal 2018

Przypomnijmy, Sławomir pojawi się na scenie Opery Leśnej w Sopocie już pierwszego dnia festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2018. Król rock-polo i jego piękna żona Kajra wystąpią w ramach koncertu pierwszego dnia festiwalu. To wtedy odbędzie się koncert platynowy, podczas którego wystąpią artyści, których płyty i single w okresie od stycznia 2017 roku do lutego 2018 roku uzyskały status przynajmniej platyny. W tym gronie znaleźli się: Artur Andrus, Boys, Cleo, Ania Dąbrowska, Doda, Donatan i Maryla Rodowicz, Kali, Kortez, Ewelina Lisowska, Natalia Nykiel, Piękni i Młodzi, Popek, Michał Szpak i Mateusz Ziółko. W piątkowy wieczór będzie miał miejsce również jubileusz Sylwii Grzeszczak oraz właśnie występ Sławomira! Koncert platynowy tego samego dnia poprowadzą Maciej Dowbor i Sławomir oraz jego żona Magdalena Kajra Kajrowicz.

Naszym daniem dla tego zestawu koniecznie powinniście obejrzeć pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2018. Transmisja na antenie Polsatu już od godziny 20.05!