Sławomir jest teraz wyjątkowo zajęty. Jego koncerty wyprzedają się na pniu, wokalista co chwilę pojawia się też w różnych programach, sam prowadzi także show „Big Music Quiz”. I choć gwiazdor nie może narzekać na brak obowiązków, to jednak stara się nie zaniedbywać swojego 2-letniego synka Kordiana. Co więcej, rozważa także powiększanie rodziny! Czy to znaczy, że na świat już niedługo przyjdzie kolejny członek rodziny Zapałów?

Sławomir zostanie ojcem po raz drugi?

Sławomir udzielił niedawno wywiadu, w którym wyznał, ile radości i szczęścia wniósł do jego życia pierwszy syn. Czy to znaczy, że Sławomir już zaczął się starać o kolejnego potomka?

„Patrząc na naszego synka, aż chce się mieć więcej takich brzdąców. Nie chcę, by był jedynakiem. Ale na wszystko musi przyjść odpowiedni czas…” - podsumował nostalgicznie Sławomir w wywiadzie dla magazynu "Dobry Tydzień".

Te słowa na pewno nieco zaniepokoiły fanów Sławomira. Pragniemy ich jednak uspokoić: Sławomir nie zamierza na razie zwalniać tempa i już planuje swoje kolejne koncerty. Mamy jednak nadziej, że w pewnym momencie znajdzie czas na to, aby skupić się powiększeniu swojej pięknej rodziny ;-)