Serial "Ślepnąc od świateł" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem, pokazano premierowo w poniedziałek, 22 października, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Uroczysta premiera nowego serialu HBO przyciągnęła wiele gwiazd. Poza obsadą serialu, czyli m.in. Robertem Więckiewiczem, Janem Fryczem, Januszem Chabiorem, Iloną Ostrowską, Erykiem Lubosem i Elizą Rycembel, pojawiły się także inne gwiazdy filmów i seriali. "Ślepnąc od świateł" premierowo obejrzeli np. Olga Bołądź, Aleksandra Popławska, Maria Sadowska, Radzimir "Jimek" Dębski i Jacek Koman. Serial zapowiada się na hit i był bardzo wyczekiwany. A wszystko dlatego, że powieść Żulczyka z 2014 roku, mówiąca o warszawskim dilerze narkotyków i jego bogatej i sławnej klienteli, okazała się bestsellerem i ma tysiące fanów. Gdzie, jak i kiedy będzie można oglądać serial "Ślepnąc od świateł"? Sprawdź PONIŻEJ.

"Ślepnąc od świateł": kiedy, gdzie i jak oglądać serial

Premiera "Ślepnąc od świateł" już w sobotę, 27 października, w HBO i HBO GO. Pierwszy odcinek serialu obejrzymy już o godz. 22:00. W HBO GO będzie można obejrzeć od razu wszystkie osiem odcinków "Ślepnąc od świateł". Serial na podstawie powieści Żulczyka stworzyli: Krzysztof Skonieczny (reżyser i współscenarzysta), Izabela Łopuch (producentka) i Michał Englert (operator). Żulczyk był współscenarzystą produkcji.

Ślepnąc od świateł - nowy serial HBO. O czym jest?

Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler kokainy. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to pełen przekrój społeczny - politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Kuba obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną naprawdę bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska).

Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. Wylot za tydzień. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

ZOBACZ zdjęcia z premiery serialu "Ślepnąc od świateł">>