Czegoś takiego świat mody jeszcze nie widział. Modelka Slick Woods zaczęła rodzić w trakcie pokazu bielizny Savage x Fenty na odbywającym się właśnie New York Fashion Week. Mimo wszystko, niemal naga ciężarna 22-latka nie dała nawet niczego po sobie poznać i głaszcząc się po brzuchu zrobiła prawdziwą furorę na wybiegu pokazu marki Rihanny. Jak donosi amerykański serwis TMZ, pierwsze dziecko modelki, tak bardzo spieszyło się już jednak na świat, że gdy tylko Slick Woods zeszła na backstage, wezwano służby medyczne, które zabrały ją prosto na salę porodową do pobliskiego szpitala. Możemy już potwierdzić, że przyjaciółka i muza Rihanny urodziła zdrowego chłopca. Modelka i jej partner, 27-letni model Adonis Bosso dali swojemu synowi na imię Saphir.

Slick Woods zaczęła rodzić na wybiegu

Slick Woods ogłosiła publicznie swoją ciążę na początku lipca za pomocą wymownego zdjęcia na Instagramie. - W dobrym towarzystwie - tak modelka podpisała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym było widać już wyraźnie jej zaokrąglony brzuch.

Zdjęcia Slick Woods z pokazu bielizny Rihanny i inne fotografie modelki w bardzo zaawansowanej ciąży znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DUA LIPA płacze na scenie. Fani wyrzuceni i bici za tęczowe flagi! WIDEO