Na pozwolenie ponownego organizowania wesel czekały tysiące par, które jeszcze w tym roku chciały zawiązać węzeł małżeński. Decyzją rządu, od 6 czerwca wznowiona zostanie możliwość wzięcia ślubu i wyprawienia wesela, w którym weźmie udział nawet 150 osób. Co więcej, zaproszeni goście będą zwolnieni z obowiązku noszenia maseczek. Rozporządzenie rodzi jednak wiele wątpliwości co do warunków organizacji wydarzenia w czasie pandemii - nie wiadomo dokładnie z jakimi wymogami sanitarnymi będzie musiała mierzyć się młoda para.

Suknie ślubne 2020: modne kreacje od polskich projektantów

Pewne jest jednak, że panna młoda na ten wielki dzień potrzebuje sukni ślubnej. Pandemia czy nie, w dniu ślubu warto czuć się wyjątkowo i mieć z nim pozytywne wspomnienia, które zostaną do końca życia. Można więc na chwilę odłożyć troski związane z obecną sytuacją na świecie i skupić się na tych bardziej "trywialnych problemach", np. wyborze ślubnej kreacji.

Trendy ślubne 2020 to przede wszystkim klasyka inspirowana naturą. Rezygnujemy z bogato zdobionych sukni ślubnych i stawiamy na prostotę i minimalizm. Odchodzimy od imponujących kreacji w stylu tzw. „bezy” i skłaniamy się w stronę projektów boho o niezobowiązującym kroju, zdobionych kwiatami, czy zmysłowymi przezroczystościami, przynoszącymi na myśl ceremonie w słonecznej Toskanii.

Suknię ślubną marzeń warto wybrać z oferty polskich marek, które tworzą naprawdę piękne projekty, podkreślające indywidualizm i spełniające sny o ślubie jak z bajki.

Suknie ślubne od polskich projektantów obejrzycie w galerii.