Ślub Agnieszki Kaczorowskiej odbędzie się w sobotę, 28 lipca? Coraz więcej na to wskazuje! Ostatnio Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego, w którym udział wzięły jej mama i siostra oraz najbliższe przyjaciółki. Agnieszka na niektórych zdjęciach pozuje w białym welonie, a inne podpisała wymownie "bride to be". Czy więc Kaczorowska i Maciej Pela wezmą ślub już w najbliższy weekend? Jak na razie udało nam się ustalić, gdzie odbędzie się ceremonia oraz kto się na niej pojawi. Co ciekawe, na ślubie tancerki nie będzie ani wielu gości, ani gwiazd Polsatu. Ma to bowiem być skromna i rodzinna uroczystość. Jak więc będzie wyglądał ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli? Sprawdź PONIŻEJ!

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela najprawdopodobniej wezmą ślub w ten weekend. Data, o której mówi się najczęściej, to sobota, 28 lipca. Zwykle właśnie na tydzień przed ślubem organizuje się wieczór panieński, a Kaczorowska miała swój w zeszłą sobotę. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ceremonia odbędzie się w pod Warszawą. Do przygotowań wesela tancerka zatrudniła podobno profesjonalną agencję wedding plannerską. Jak podał "Fakt", na ślubie Kaczorowskiej i Peli będzie około 50 osób - najbliższa rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wbrew temu, czego można by się spodziewać, Agnieszka nie zaprosiła na uroczystość gwiazd telewizji, w tym osób znanych z show "Taniec z Gwiazdami":

Agnieszka jest zmęczona show-biznesem. Nie raz sparzyła się na znanych ludziach i z nikim z gwiazd już się nie przyjaźni. Nie chce na weselu plotkarzy, którzy mącą. Od kiedy jest z Maćkiem, odcięła się od nich. Zauważyła, że gdy otacza się głównie rodziną, jest szczęśliwsza - mówi informator "Faktu".

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej

Kaczorowska wielokrotnie przy różnych okazjach współpracowała z projektantką Violą Piekut. Stąd oczekiwania, że to właśnie Piekut uszyje jej suknię ślubną. Podobno Kaczorowska chce postawić na klasykę, ale w dziewczęcym wydaniu. Skoro podczas wieczoru panieńskiego Kaczorowskiej pojawił się welon, to może tancerka pójdzie w nim także do ślubu?

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zaręczyli się w kwietniu tego roku. Jak widać, spieszno im do ślubu, bo zaplanowali go ledwie trzy miesiące po zaręczynach. To zawrotne tempo w organizacji ślubu i wesela sprawiło, że niektórzy podejrzewają, iż... Kaczorowska jest w ciąży. Gwiazda nie komentuje jednak ani tych doniesień, ani plotek na temat jej wesela. Czy faktycznie 28 lipca zostanie żoną Macieja Peli? Wkrótce się przekonamy!

A co do tego, że Kaczorowska znalazła miłość życia - nie mamy wątpliwości! Tak pięknie Maciej Pela mówi o ukochanej:

My love, my strength, my support and best friend... no i oczywiście przyszła żona!