Agnieszka Kaczorowska bierze ślub w ten weekend? Wiele na to wskazuje! Gwiazda dodała na swoim Instagramie kilka zdjęć, które sugerują, że ma już za sobą prawdziwy wieczór panieński. Ten miał być totalną niespodzianką, którą zorganizowały dla niej jej mama, siostra oraz najbliższe przyjaciółki. Agnieszka dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z sobotniej imprezy, która dość sugestywnie opisała. Można pomyśleć, że ślub Kaczorowskiej i Macieja Peli już w kolejny weekend! Czy tak będzie?

 

Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej

Dzień, wieczór i noc z ukochanymi kobietami może oznaczać tylko jedno... Dziękuję Sis - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Po tym opisie nie mamy już wątpliwości! Skoro Agnieszka Kaczorowska ma już wieczór panieński za sobą, to oznacz to tylko jedno – aktorka i tancerka powoli szykuje się do swojego ślubu! Czyżby ten miał się odbyć już w najbliższą sobotę, 28 lipca? Byłoby to wyjątkowe tempo, w jakim musiałaby zostać przygotowana ceremonia. W końcu Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą narzeczoną zaledwie od trzech miesięcy! Przypomnijmy, gwiazda zaręczyła się w kwietniu z Maćkiem Pelą – również tancerzem i choreografem. Para zdecydowała się na taki krok raptem po kilku miesiącach związku. Maciej Pela urzekł Agnieszkę prosząc ją o rękę w romantycznych okolicznościach przyrody nad włoskim jeziorem Como. Wcale się nie dziwimy, że powiedziała "tak"!

Co ciekawe, Kaczorowska już kilka dni po zaręczynach przyznała, że ma bardzo sprecyzowane ślubne plany! Czy to znacz, że zaplanowała ślub już na najbliższą sobotę? Nie pozostaje nam nic innego jak tylko śledzić jej social media, na których na pewno pojawi się relacja foto i wideo z tego wydarzenia. Już nie możemy się ich doczekać!

ZOBACZ, jak Agnieszka Kaczorowska pozowała "Gali" przed laty [SEKSOWNE ZDJĘCIA]