Agnieszka Sienkiewicz, gwiazda serialu „Przyjaciółki” wyszła za mąż w ostatni weekend maja. Tą informacją zaskoczyła swoich fanów. Dobrą nowiną pochwaliła się na Instagramie i Facebooku, publikując zdjęcie bukietu ślubnego oraz obrączki. Uroczystość ślubna Agnieszki Sienkiewicz, jak wyznała sama aktorka, odbyła się w towarzystwie rodziny i najbliższych. Była to skromna i kameralna uroczystość. Do samego końca aktorce udało się utrzymać wszystko w tajemnicy.

Przypomnijmy, że Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer spotykają się od ponad dwóch lat. Owocem ich związku jest córeczka Zosia, która przyszła na świat w kwietniu 2016 roku. Zaledwie w miniony weekend para stanęła na ślubnym kobiercu. Jak na razie zakochani nie ujawnili żadnych zdjęć z ceremonii. Jak się okazuje podróż poślubną para odbyła jeszcze… przed zawarciem związku małżeńskiego!

ZOBACZ: AGNIESZKA SIENKIEWICZ gwiazda "Przyjaciółek" wzięła ślub!

W majówkę Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer wraz z córeczką, Zosią, wybrali się na małe wakacje. Zakochani wybrali się na Seszele. Zdjęciami z wypoczynku pochwalili się na Instagramie. Widać, że Agnieszka Sienkiewicz promienieje!