Potwierdziło się, to o czym od dłuższego czasu plotkowano. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak- Starak wezmą dziś ślub!

Informacje o ich ślubie padały już ponad miesiąc temu. Mówiono, że na ślubie i weselu pary młodej pojawią się tylko ich najbliżsi znajomi. Pieczę nad przygotowaniami miała sprawować matka pana młodego, Anna Woźniak-Starak.

Zobacz: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już wiadomo, kiedy się odbędzie oraz kto wszystko przygotuje>>

To ona  miała zająć się organizacją ślubu, wesela oraz poprawin. Podawano, że cała uroczystość potrwa aż trzy dni! Jedyną sprawdzoną informacją  była suknia panny młodej. Agnieszka Szulim będzie miała na sobie suknię projektu duetu Bizuu, czyli Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.

Zobacz: Agnieszka Szulim w końcu zdradziła, kto zaprojektuje jej suknię ślubną

Okazuje się, że najgłośniejszy ślub w polskim show-biznesie odbędzie się właśnie dziś. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Stara powiedzą sobie „tak” wśród rodziny i zaprzyjaźnionych gwiazd. Wśród nich jest m.in. Mateusz Banasiuk, Anna i Robert Lewandowscy, Edward Miszczak czy Adam Nergal Darski. To właśnie Nergal zdradził, że dziś odbędzie się uroczystość.

Dzieje się ! Wesele niespodzianka i my wciąż nie wiemy gdzie lecimy – podpisał zdjęcie artysta.

Co prawda muzyk jeszcze wtedy nie wiedział, gdzie odbędzie się ślub, ale tabloidy sugerują, że uroczystość odbędzie się w Wenecji.  Agnieszce i Piotrowi serdecznie gratulujemy!