Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka to już od tygodnia temat numer jeden w polskich mediach. Co miała na sobie Szulim? Ile miała sukni ślubnych? Jak wyglądał pan młody? Kto pojawił się na weselu? Jak wyglądają obrączki Agnieszki i Piotra? Czytelnicy zadają te pytania w komentarzach, a dziennikarze intensywnie poszukają odpowiedzi.

Wiemy już, że ślub Szulim i Woźniaka-Staraka odbył się w Wenecji, że wśród gości byli Nergal, Edward Miszczak i Magdalena Boczarska, a także, że Agnieszka wystąpiła w trzech sukniach ślubnych. I teraz niespodzianka: kreacji ślubnych było jednak aż cztery! A do tego dwie czerwone.

Czwarta suknia ślubna Agnieszki Szulim to wytworny projekt marki La Mania, której szefową jest Joanna Przetakiewicz. Szulim odwiedziła atelier La Manii tuż przed wylotem do Wenecji i wyszła stamtąd z pokrowcem, który skrywał sukienkę. Czwarta sukienka ślubna dziennikarki jest elegancka i odważna - pięknie eksponuje nagie plecy.

Agnieszka napisała, że właśnie kreacja projektu La Manii była jej ulubioną suknią ślubną. To w niej odtańczyła swój pierwszy taniec z mężem. Szulim zapowiedziała, że jeszcze nie raz włoży tę sukienkę. Okazało się, że tę wspaniałą sukienkę Przetakiewicz podarowała Szulim w prezencie ślubnym.

Na zdjęciach, jakie dopiero co trafiły do internetu, możemy też zobaczyć tort weselny Agnieszki i Piotra. Jest biały, czteropiętrowy i ozdobiony kwiatami orchidei. Robi wrażenie.

Zobaczcie wszystkie suknie ślubne Agnieszki Szulim i wybierzcie najlepszą:

POLECAMY TAKŻE: Sławni goście na weselu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Tak bawili się w Wenecji

ORAZ: Ewa Minge skomentowała ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Nie przebierała w słowach