O ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka dowiedzieliśmy się dzięki... siostrze pana młodego, Julii Starak, która na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia z uroczystości. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć między innymi, kto się pojawił, gdzie odbyła się uroczystość, czy jak ubrana była panna młoda.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starakjuż po ślubie! Dziennikarka miała dwie suknie ślubne [ZDJĘCIA]

Jako pierwszy oficjalnym zdjęciem ze ślubu pochwalił się Piotr Woźniak-Starak. Stoi na nim obok swojej żony, Agnieszki Szulim, która pozuje w pięknej białej sukni projektu Bizuu. Wczorajszego wieczoru sama Agnieszka pochwaliła się kilkoma zdjęciami.Pozuje na nich w klasycznej białej sukni i dwukolorowych baletkach od Miu Miu.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu pary! Bardzo seksowne

Okazało się, że Agnieszka Szulim miała także drugą suknięByła to czerwona długa suknia ze zdobieniami. Zarówno pierwszą, jak i drugą, suknię wykonał duet Bizuu, czyli Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak, które prywatnie przyjaźnią się z dziennikarką.

Zobacz: Agnieszka Szulim wiemy, kto zaprojektował czerwoną suknię ślubną gwiazdy, o której mówią wszyscy [ZDJĘCIA]

Dziś okazuje się, że tuż po ślubie odbyły się poprawiny, na których Agnieszka Szulim zaprezentowała się w kolejnej sukni.Trzecia suknia ślubna Szulim to projekt w duchu lat 20, uszyty z jasnej połyskującej tkaniny. Do sukienki Agnieszka Szulim dobrała kwiatowy wianek w stylu boho. Jak widać na zdjęciach, pan młody ubrany jest mniej formalnie – biała koszula i dżinsy.

Przyjęcie zorganizowano w ogrodach Pałacu San Clemente w Wenecji. Tak jak wesele, zostało ono utrzymano w eleganckim stylu. Zobaczcie w naszej GALERII jak goście bawili się na poprawinach u Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Oni bawili się na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka - Nergal, Ślotała, Boczarska, Kędzierski. Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]