Anna Starmach wychodzi za mąż! Gwiazda TVN zaręczyła się w Walentynki 2017 roku. Jej mężem zostanie Piotr Kusek, menedżer w znanej firmie informatycznej Comarch. Anna i Piotr spotykają się od kilku lat, ale po raz pierwszy do tego, że jest w szczęśliwym związku, Starmach przyznała się w show Kuby Wojewódzkiego. Choć Ania chroni swojej prywatności i rzadko można ją spotkać z narzeczonym u boku, to jednak para pojawiła się razem na balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Był to ich salonowy debiut jako pary. Starmach poślubi Kuska już pod koniec wakacji! Ślub odbędzie się w Krakowie, a w przygotowaniach do wydarzenia jurorce "MasterChef" pomagają rodzice i dwie siostry. Co już wiadomo na pewno o zbliżającym się ślubie Anny Starmach i Piotra Kuska? Sprawdźcie!

Anna Starmach i Piotr Kusek wezmą ślub w Krakowie - podał dwutygodnik "Show". Kraków to rodzinne miasto Starmachów. Ojciec Anny to znany i zamożny krakowski marszand. Wesele Starmach i Kuska ma się podobno odbyć w neogotyckim pałacyku w Paszkówce. Wśród gości z pewnością nie zabraknie gwiazd TVN, będzie też na pewno dyrektor programowy stacji - Edward Miszczak. Choć sam Miszczak twierdzi, że jego obecność na ślubie przynosi państwu młodym pecha, to jednak coraz częściej gości na ceremoniach zaślubin swoich gwiazd. Był m.in. na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w Wenecji.

Kiedy odbędzie się ślub Anny Starmach? Najprawdopodobniej w ostatni weekend sierpnia lub w pierwszym tygodniu września. Mówi się, że będzie to elegancka i tradycyjna uroczystość z wielką pompą, a wesele planowane jest na kilkaset osób. Liczymy na to, para podzieli się zdjęciami ze ślubu i wesela, bo jesteśmy bardzo ciekawi, na jaką suknię ślubną skusi się Anna Starmach! Jak myślicie, czyj projekt wybierze?

POLECAMY TAKŻE: Wywiad z siostrami Starmach, Anną i Agatą. "Ania nazywała mnie maluchem i nie traktowała poważnie"

 

#memories #loveofmylife #szczescie

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach) 23 Maj, 2017 o 4:59 PDT