Spektakl sylwestrowy zabiera widzów do roku 2018, kiedy to w „Ślubie doskonałym” wystąpili po raz ostatni Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. W tej obsadzie spektakl prezentowany był na deskach Teatru Kwadrat od 2012. Premierze towarzyszyła sesja zdjęciowa wykonana przez Roberta Wolańskiego. Zdjęcia zostały opublikowane w magazynie Gala. Dziś z sentymentem wspominamy tamtą sesję i towarzyszący jej ślubny przepych.  

Nieprzeciętny humor „Ślubu doskonałego” i znakomita gra aktorska to gwarancja szampańskiej zabawy na pożegnanie tego roku. - zapewnia Andrzej Nejman, Dyrektor Teatru Kwadrat, grający w spektaklu postać świadka pana młodego, Toma -  spektakl bowiem umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Trzeba przyznać, że zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych ponoć jedynie w najlepszych farsach. 

Pan młody, Bill (Paweł Małaszyński) budzi się rano, a właściwie w południe, w dniu swojego ślubu, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku (Judy - Marta Żmuda Trzebiatowska). Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos jego przyszłej żony Rity (Katarzyna Glinka) już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Bonusem spektaklu sylwestrowego udostępnionego na VOD Teatru Kwadrat jest podsumowanie 6 lat grania „Ślubu doskonałego” i symboliczne pożegnanie ze spektaklem tzw. Starej obsady. Jak już wspomnieliśmy, przedstawienie gości na deskach Teatru Kwadrat od 2012 roku. Dwa lata temu znakomity zespół ustąpił miejsca młodszym, niemniej znakomitym kolegom. Obecnie w Teatrze Kwadrat widzowie mogą oglądać drugą odsłonę „Ślubu doskonałego” z Marcinem Korczem, Aleksandrą Adamską i Julią Kamińską. Spektakl na VOD to znakomita okazja, by przypomnieć sobie tę pierwszą. 

Spektakl sylwestrowy „Ślub doskonały” online dostępny wyłącznie 31.12.2020 r. w godz. 20.00 - 23.59

Cena biletu 39 zł (z 23% VAT)

Czas trwania spektaklu 2 godziny

Więcej na www.teatrkwadratonline.pl