Wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odbyło się w luksusowym greckim kurorcie Amanzoe, położonym wśród wiekowych gajów oliwnych, z których roztaczają się panoramiczne widoki na Peloponez. Dekoracje zostały utrzymane w kolorach błękitu i bieli, a z opublikowanych w sieci zdjęć wynika, że na przyjęciu obowiązywał biały dress code. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej para zalegalizowała swój związek w Polsce w obecności urzędnika stanu cywilnego. 

ZOBACZ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! Para zmyliła media i pobrała się w Warszawie

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa: jaki prezent podarowała Kayah?

Założycielka "La Manii" w niedzielę, dzień po hucznym przyjęciu weselnym, które zostało zorganizowane dla przyjaciół i rodziny, podziękowała wszystkim za obecność oraz otrzymane życzenia na nowej drodze życia i prezenty. Jeden z upominków szczególnie spodobał się inicjatorce akcji "Era Nowych Kobiet", czym pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Dość nietypowy podarunek, który wzbudził olbrzymią uwagę Joannę Przetakiewicz, podarowała młodej parze Kayah, była żona Rinke Rooyensa. Autorka hitu "Po co" wręczyła nowożeńcom... miniaturowe wersje samych siebie. Po reakcji projektantki można uznać, że prezent się spodobał, a relacje obu pań są bardzo dobre. 

Jak oceniacie taki prezent ślubny?

SPRAWDŹ: Kayah zachwyca się Joanną Przetakiewicz. Była i obecna partnerka Rinke Rooyensa zaprzyjaźniły się?