Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Góralskie wesele byłej Miss Polonia i lidera zespołu Zakopower ściągnęło do podhalańskiej wsi Kościelisko liczną rodzinę gwiazdorskiej pary. Na liście gości znaleźli się też przyjaciele i znajomi z show-biznesu. Na ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki pojawili się m.in. gwiazda TVN, Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Co ciekawe, para zjawiła się na uroczystości w góralskich strojach. - Zawsze chciałam być na góralskim weselu! 100 lat młodej parze! Paula, Seba to był przepiękny ślub - napisała prowadząca "Azja Express" na Instagramie. Kto jeszcze bawił się na tym wyjątkowym weselu?

Gwiazdy na ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki

Na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki była też m.in. jej dobra koleżanka ze świata konkursów piękności, Rozalia Mancewicz, czyli modelka i Miss Polonia 2010. Ze zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych wiemy też, że na góralskiej ceremonii nie zabrakło też kolegów muzyka z zespołu Zakopower i ich pięknych partnerek, a także znanego krewnego - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk, którego telewidzowie mogą też kojarzyć z "Azja Express 2".

Zdjęcia gwiazd na ślubie i weselu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki możecie obejrzeć już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: PAULINA KRUPIŃSKA pokazała drugą suknię ślubną! OBŁĘDNA! Kto ją zaprojektował?